Profesyonel Telsiz Haberleşme Sistemleri

11.06.2021
153
Profesyonel Telsiz Haberleşme Sistemleri

Birçok farklı sektörde faaliyet gösteren firma, kurum ve kuruluşların çalışanları arasında iş koordinasyonunun sağlanması, can ve mal güvenliğinin temini için telsiz haberleşme sistemleri en temel ihtiyaçlar arasında yer almaktadır. Telsiz haberleşme sistemleri kullanılacak bölgenin genişliğine, coğrafi koşullarına, kullanılacak telsiz adetine göre yapısal farklılıklar göstermektedir. Örneğin en fazla 1 ila 1,5 Km’lik bir mesafede ve düz bir arazide kullanacak olan firma, kurum ve kuruluşlar kullanılması için herhangi bir izne veya yasal mevzuata bağlı olmayan lisanssız telsiz modelleri kullanabileceği gibi eksi ve artı katların çok olduğu veya geniş bir arazide kullanıma ihtiyaç duyan firmalar komplike telsiz haberleşme altyapıları ile telsiz haberleşmesi yapabilirler…

Profesyonel telsiz sistemleri geniş alan üzerinde kurulu avm, otel, plaza gibi yapılarda veya birbirinden uzak ve farklı lokasyonlardaki ekiplerin haberleşmesi için kullanılabilmektedir. Yapısal olarak kullanılacak alana bağlı olarak telsiz röle cihazı, dublexer, amplifier, telsiz anten kablosu, splitter gibi bileşenlerden oluşan profesyonel telsiz haberleşme sistemleri birbirinden farklı özelliklere sahip IP67, roaming, GPS, bluetooth gibi özellikleri olan telsiz modelleri ile kullanılabilir ve doğru konfigre edilen profesyonel telsiz haberleşme sistemleri ile maksimum performans sağlanabilir.

İhtiyaçlarınız çerçevesinde telsiz haberleşme sistemleri ile ilgili olarak projelendirme ve teklif almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.