HYTERA PNC550 BAS KONUŞ TELSİZ

HYTERA PNC550 BAS KONUŞ TELSİZ

Hytera PNC550 Bas Konuş Telsiz Cihazı

Hytera PNC550, hızlı PoC iletişimi (Hücresel üzerinden PTT) için PTT düğmeli bir akıllı bas konuş telsiz ve telefondur. Çok yönlü Android akıllı telefon ve PMR (telsiz) grup çağrılarının kombinasyonu, yıldırım hızında ses iletişimi ve hızlı ve sorunsuz işlemler sağlar.


Özellikleri:

  • Hızlı grup iletişimi için PTT düğmeli akıllı telefon
  • Düşük işletim maliyetleri için genel LTE ağını ve WLAN’ı kullanır
  • Maksimum esneklik için çift SIM
  • Düşük maliyetli sesli iletişim – lisans gerekmez
  • Android uygulamalarının kullanımı
  • Kapsamlı görüntü ve video hizmetleri için yüksek çözünürlüklü HD kamera
  • Çıkarılabilir ve güçlü pil (4.000 mAh)

Sağlam ve güvenilir

Büyük Gorilla camı 5″ çoklu dokunmatik ekran , özellikle sağlam ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. 1.2 metre yüksekliğe Bırak testleri PNC550 sağlamlığını teyit etmektedir. İlave olarak, PoC akıllı hatta doğrudan güneş ışığı altında güvenilir şekilde çalışır. Bir ile IP68 koruma sınıfı PNC550 toza ve neme karşı korumalıdır.

Çok yönlü şarj seçenekleri, çıkarılabilir pil

Bir ile çıkarılabilir 4000 mAh batarya ve hızlı şarj fonksiyonu, PNC550 güvenilir çalışma için en iyi koşulları sağlar. Pil, masaüstü şarj cihazı, USB (C tipi) veya isteğe bağlı çoklu şarj tepsisi ile şarj edilebilir.

Optimal kullanılabilirlik

PNC550’de iki SIM kart için alan ve çift ​​bekleme işlevi bulunur . Bu , LTE ve geniş bant (PoC işlevi / Bas konuş telsiz) aracılığıyla optimum kullanılabilirlik ve güvenilir iletişim sağlar .

Hücresel Ağ üzerinden PTT (PoC)

Hücresel üzerinden PTT (PoC) ile PNC550, uygun maliyetli ses iletişimi ve veri iletimine (sağlayıcıya bağlı olarak) ve LTE mobil ağları (3G / 4G) ve WiFi üzerinden neredeyse sınırsız bağlantıya olanak tanır . Özel PTT tuşu sayesinde anında aramalar her yerde ve her zaman yapılabilir.

Uygulamalar ve POC özellikleri

PNC550, güvenilir iletişime ve mobil çalışmaya bağımlı kullanıcılar için ideal bir platformdur . Çok yönlü PoC akıllı telefon ile, hem yaygın Android uygulamaları hem de optimum operasyonlar için tasarlanmış şirkete özgü uygulama çözümleri kullanılabilir .

Gürültü engelleme ile net ses kalitesi

Gürültü giderme ve güçlü konuşma tanıma ile ikili mikrofon güvenilir gürültülü çalışma ortamlarında net ses kalitesi için aşırı ortam gürültüsünü filtreler.

NFC özelliği

Bluetooth’a ek olarak , PNC550, örneğin bilgi istekleri ve daha fazlası için NFC etiketlerinin okunması gereken senaryolarda NFC modülü ile birlikte kullanılabilir .

Ürün Sipariş Formu