Hytera PNC370 Bas Konuş Telsiz

Hytera PNC370 Bas Konuş Telsiz

PNC370 BAS KONUŞ TELSİZ CİHAZI

PNC370 kompakt, kullanımı kolay bir bas konuş el telsizidir. Hücresel Ağ üzerinden PTT (PoC) sayesinde, hızlı ses iletişimi ve veri aktarımının yanı sıra LTE mobil radyo ağları (4G) ve WiFi üzerinden neredeyse sınırsız bağlantı sağlar. Yenilikçi iki yönlü telsiz, işletim dizilerini optimize etmek gibi çok çeşitli geniş bant uygulamaları için ideal çözüm platformudur ve profesyonel mobil telsizin (PMR) tüm avantajlarını daha fazla radyo kapsama alanı ve daha iyi ses kalitesi ile birleştirir.

Geniş bant ağlarında PMR avantajları

PNC370, çevredeki mevcut tüm geniş bant ağlarını kullanır ve bireysel ve grup çağrısı ve acil durum çağrısı gibi çeşitli sesli çağrıların yanı sıra daha iyi bir ses kalitesinde hızlı çağrı kurulumu da dahil olmak üzere profesyonel mobil radyonun tüm avantajlarına sahiptir. .

Maksimum kullanılabilirlik

PNC370, piyasada bulunan bir SIM kart ve mevcut WiFi ağlarına bağlantı sayesinde mobil 4G radyo kapsama alanını kullanarak her yerde basit, uygun maliyetli ve neredeyse sınırsız iletişimi mümkün kılar. Bu kombinasyon, özellikle iç mekanlarda ve daha büyük bina komplekslerinde geniş bant üzerinden güvenilir iletişim sağlar.

Uygulamalar ve geniş kapsamlı özellikler

PNC370, çok çeşitli uygulama çözümleri için ideal bir platformdur. Önceden yüklenmiş Android uygulamaları kullanışlı PoC hizmetleri sunar. Hytera ayrıca üçüncü taraf tedarikçilerin geliştirilmesi ve uyarlanması için açık bir API sunar. Önceden yüklenmiş uygulamalar, dağıtım programı tarafından uzaktan kapatılabilir veya yeniden etkinleştirilebilir.

Özellikler sayesinde esneklik

Farklı ses aksesuarları, hem Bluetooth hem de bir jak aracılığıyla kolayca bağlanabilir. Dahili GPS işlevi, konum tanıma ve planlamaya olanak tanır ve gerçek zamanlı saat (RTC), çağrı geçmişinin görüntülenmesini sağlar.

Güvenilir ve sağlamlaştırılmış

PNC370, MIL-STD-810 G standartlarını karşılar. 1,2 metre yükseklikten düşme testleri, cihazın dayanıklılığını doğrular. Bu aynı zamanda daha sert ortamlarda kullanım için de uygun hale getirir. Etkileyici pil kapasitesi uzun bir çalışma süresi sağlar. Akıllı telefon gibi mikro USB şarj işlevi sayesinde, cihaz hareket halindeyken her zaman ve her yerde şarj edilebilir. Ayrıca, PNC370 isteğe bağlı 6 üniteli bir şarj cihazı kullanılarak da şarj edilebilir.

Ürün Sipariş Formu