Motorola XT600d Lisanssız Telsiz

Motorola XT600d Lisanssız Telsiz

XT600d Serisi, anında iletişimin bir rekabet avantajı olabileceğini anlayan kuruluşlar için idealdir. İş hızında çalışmak üzere tasarlanan XT600d telsizleri, ekibinizin bağlı ve üretken olmasını sağlayan özelliklerle doludur.

Tek bir kişiyi, bir grubu veya tüm kuruluşu aynı anda arayın. Gelişmiş dijital arama ile iletişiminizi kolaylaştırmak çok kolay. Telsizlerinizi uzaktan izleyin, çağrı uyarıları gönderin ve hatta kaybolurlarsa telsizleri devre dışı bırakın. Uzaktan yönetim bunu kolaylaştırır. XT600d Serisi ayrıca metin mesajlaşma için eksiksiz bir tuş takımı, konuşmaları kaydetme ve oynatma yeteneği ve kusursuz iletişim için kristal netliğinde dijital ses ile birlikte gelir.

Konuşmalarınızı hedefleyin
Personeliniz ister depoda, ister üretim katında veya bir ofiste olsun, yalnızca ihtiyacınız olan kişileri veya grupları hedefleyebilirsiniz.

Personeli izleyin ve yönetin
Güvenli ve başarılı olmalarını istiyorsanız, uzaktaki personeli izlemek çok önemlidir. XT600d Serisi, belli bir mesafeden kontrolü elinizde tutmanız için gereken yetenekleri sağlar. Personelinizin durumunu kontrol etmek için hedef radyoda mikrofonu ve vericiyi etkinleştirebilirsiniz. Veya kaybolan veya çalınan bir radyoyu uzaktan devre dışı bırakın. Ve radyo bulunursa, yeniden kullanılabilmesi için yeniden etkinleştirebilirsiniz.

Metinle daha iyi
Mesaj başına 128 karaktere kadar destekle, amacınızı iletmek için yeterli alana sahipsiniz. Hızlıca yanıt vermeniz mi gerekiyor? “Şimdi konuşamam” veya “mesaj alındı ” gibi 50’ye kadar önceden programlanabilir mesaj arasından seçim yapın  .

Görüşmeleri yakalayın
Kayıtlı bir görüşme yapabilmek, eğitim amaçlarından denetim korumasına kadar her şey için yararlıdır. Bu nedenle XT600d Serisi, ses kayıt ve oynatma yetenekleri sağlar.


Yüksek ve net ses
Gürültülü bir ortam, zayıf iletişim için mazeret değildir. 1,5 W ses çıkışı ile XT600d Serisi, geniş bir alanda bile görüşmelerin yüksek ve net olmasını sağlar.

Başkalarıyla çalışır
XT600d Serisini diğer benzer PMR446 telsizlerle analog modda kullanın, böylece tüm filoyu tek seferde yükseltmenize gerek kalmaz.

Bir bakışta
bilgiler Gelen metin mesajlarını, kişi listenizi, arayan kimliğini, pil ömrünü ve sinyal gücünü parlak LCD ekranda görüntüleyin.

Ürün Sipariş Formu