Motorola XT400 Lisanssız Telsiz

Motorola XT400 Lisanssız Telsiz

Ekibinizi daha hızlı bir iletişim yolu ile güçlendirin. XT400 Serisi yerinde iki yönlü iş telsizleri, hiçbir şeyi kaçırmadan anında iletişim kurmanıza yardımcı olur. Canlı, net ses ve olağanüstü dayanıklılıkla XT400 Serisi, yüksek gürültülü veya zorlu ortamlarda bile işyerinde mükemmel performans sunar.

Kaynakları ister şantiyede ister üretim hattında koordine ediyor olun, bu iki yönlü telsizler uzun ömürlü olacak şekilde üretilmiştir.

Motorola’nın Lisanssız Telsiz serisinin bir parçası olan XT400 serisi, arama ücreti olmadan çalışır. Bunun yerine, lisanssız PMR446 frekanslarını kullanırlar ve işletmeniz için maliyet tasarrufu sağlarlar.

Çalışma şeklinize uyacak rahat, dayanıklı ve şık aksesuarlarla XT400 Serisi telsizinizin gücünü ortaya çıkarın.

Özellikleri

Lisanssız PMR446 frekansları Lisanssız PMR446 frekanslarında abonelik veya arama ücretleri olmadan çalışır.  Net bir sinyal sağlamaya yardımcı olmak için 16 kanal 1 ve 219 farklı gizlilik kodu.

Gelişmiş ses kalitesi
Güçlü 1500 mW hoparlör, gürültülü koşullarda rahatsız edici geribildirim olmadan net iletişim sağlar.

Sağlam tasarım
Toza, rüzgara, darbeye, titreşime ve diğer olumsuz koşullara karşı sızdırmazlık için askeri teknik özellikleri karşılar. Bu telsizler ayrıca Motorola’nın 5 yıla kadar saha kullanımını simüle eden özel Hızlandırılmış Ömür Testine (ALT) tabi tutulur  .

Ses Takma Adlı Kanal Anonsu
Telsizinizi kemerinizde bırakın ve hangi kanalda iletişim kurduğunuzu tam olarak öğrenin. Güvenlik, müşteri hizmetleri, kasiyer vb. Gibi önceden kaydedilmiş 16 çalışma işlevinden birini seçerek kanal listenizi özelleştirin.

Okunması Kolay Ekran (XT460) Okunması kolay ekranla
işletim kanalınızı ve telsiz durumunuzu bir bakışta hızlı bir şekilde görüntüleyin.

Programlanabilir düğmeler
İki programlanabilir düğme, yaygın olarak kullanılan işlevlere hızlı ve kolay erişim sağlar.

Gelişmiş Ses Etkinleştirme (VOX)
İsteğe bağlı aksesuarlarla veya bunlar olmadan eller serbest çalışmayı sağlar.

Antimikrobiyal Kaplama
Radyo yüzeyinde küf ve mikrop oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Müşteri Programlama Yazılımı (CPS)
Gelişmiş özellikler, kullanımı kolay ve herhangi bir bilgisayar tarayıcısıyla çalışan HTML tabanlı CPS kullanılarak ayarlanabilir. CPS ücretsiz olarak indirilebilir. (Ayrı programlama kablosu gereklidir).

Aksesuarlar
XT400 Serisi telsizler, telsizi rahatça sığacak şekilde döndürmenizi sağlayan döner bir kemer klipsine sahip bir taşıma kılıfıyla birlikte standart olarak gönderilir. Esnek ve güvenilir performans için çeşitli ses ve enerji aksesuarları mevcuttur.

Basitleştirilmiş Klonlama
Ayarları radyodan radyoya hızlı bir şekilde kopyalayın (XT400 Serisi radyolar arasında). Klonlama, radyodan radyoya klonlama kablosuyla yapılır.

Üç renkli LED arayüzü
Kullanıcıların telsiz özelliklerini ve durumunu tanımlamasına olanak tanır.

Kanalı Devre Dışı Bırak
Kullanıcıların, müşteri programlama yazılımı (CPS) aracılığıyla istenmeyen kanalları devre dışı bırakmasına ve atlamasına olanak tanır

Ürün Sipariş Formu