Motorola Wave TLK100 Bas Konuş Telsiz

Motorola Wave TLK100 Bas Konuş Telsiz

Hızlı, Güvenilir Dağıtım.
Nationwide’ı kullanın.

Ülke çapında bir hücresel ağın geniş kapsama alanını iki yönlü telsiz iletişiminin kolaylığıyla birleştirin. Konuşma gruplarını ve abonelikleri gerçek zamanlı olarak yönetin. Altyapıyı genişletmeden kapsamı, bağlantıları ve üretkenliği artırın.

Canlı, net ses, konum izleme ve Wi-Fi ile çalışanların bağlantıda ve hesap verebilir olmasını sağlayın. Tek düğmeli işlemler ve uzun pil ömrü ile verimliliği en üst düzeye çıkarın. Ve dikkat dağıtıcı bir ekran olmadan odaklamayı iyileştirin.

Pahalı bir radyo altyapısı oluşturmayı veya sürdürmeyi unutun. Ülke çapında * bas-konuş’u 24 saatten daha kısa bir sürede dağıtarak ekibinizin hızla çalışmaya başlamasını sağlayın. WAVE iki yönlü telsizi, mevcut uyumlu iki yönlü telsiz sistemleriniz ve akıllı telefonlarınızla bile kullanabilirsiniz. Pahalı veya zaman alıcı FCC veya spektrum lisansı veya manuel programlama gerekmez.

Uygun fiyatlı bir aylık yatırım olarak, hizmetinizi iş ihtiyaçlarınıza göre ölçeklendirebilirsiniz. Ayrıca, hizmetinizi istediğiniz zaman kolayca azaltabilir veya durdurabilirsiniz.

Kullanımı ve yönetimi kolay

Anında iletişim kurun ve konuşma gruplarını ve abonelikleri gerçek zamanlı olarak yönetin. Altyapıyı genişletmeden kapsamı, bağlantıları ve üretkenliği en üst düzeye çıkarın.

Self servis konuşma grupları

Konuşma gruplarını gerçek zamanlı olarak uzaktan yöneterek kontrolü elinizde tutun. Ve radyo programlama kablolarına veda edin. Tek bir cihaza dokunmanıza gerek kalmadan tüm bir filoyu havadan güncelleyin.

İşletmenizle birlikte büyür

Abonelikleri kolayca ekleyin veya kaldırın. Müşteri hizmeti gerekmez. Self servis faturalama ile abonelikleri iş yükünüze göre ölçeklendirebilirsiniz.

Platformlar arasında iletişim kurun

Ekip hangi cihazı kullanıyor olursa olsun işbirliğini artırın. İster şantiyeyle konuşan ön büro çalışanları, ister depo ile iletişim kuran satış personeli olsun, Wave OnCloud uygulaması taşıyıcılar arasında telsizler ve akıllı telefonlar arasında anında iletişim sağlar.

Radyo entegrasyon yetenekleri

Maksimum yatırım getirisi için zaten sahip olduğunuz MOTOTRBO sistemlerine bağlanın ve trank sistemlerinizin erişimini ülke çapında bir ağa * genişletin.

Tek düğme, birden çok ekip

Bas-konuş ile iş hızında işbirliği yapın. Aynı anda birden fazla ekiple iletişime geçin ve tek bir düğmeyle güvenli bir şekilde iletişim kurun.

İş için tasarlandı

Sağlam bir çift yönlü telsiz ile WAVE’ın tüm avantajlarından yararlanın. İş için tasarlandı, WAVE iki yönlü telsizle ilgili her şey akıllı ve bilinçli. İster konum izleme ve Wi-Fi araması olsun, ister dikkat dağıtıcı ekranı olmayan sağlam tasarım.

Uyumlu Motorola SL300 aksesuarlarıyla çalışma şeklinize uyan aksesuarlar ekleyin ve önceki satın alımlarınızın değerini artırın.

Güçlü ve ince tasarım

Tek elle kullanımı destekleyen aerodinamik bir cihazla sahadan ofise sorunsuz bir şekilde geçin. Bas konuş düğmesini kullanarak tek bir iş arkadaşınızla veya tüm ekiple iletişim kurun. Gürültülü ortamlarda yüksek ve net sesle konuşmaları net bir şekilde duyun.

Sağlam

Asla yağmur, toz, aşırı sıcaklıklar ve hatta ara sıra düşme konusunda endişelenmeyin. WAVE iki yönlü telsiz, zorlu çalışma ortamlarında çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Konum takibi

Güvenliği en üst düzeye çıkarmak, proje durumunu kontrol etmek, daha hızlı rotalar bulmak, görevleri değiştirmek ve ekip üyelerini en çok ihtiyaç duyulan yere konumlandırmak için GPS kullanarak iş gücünüzü kolayca yönetin.

Wi-Fi bağlantısı

Uyumlu Wi-Fi ağları üzerinden bas-konuş aramaları gönderip alarak hücresel kapsama alanının sınırlı olabileceği endüstriyel binalar ve diğer ortamlarda iletişim halinde kalın.

SL300 aksesuar uyumlu

WAVE iki yönlü telsizle kulaklık, kulaklık, pil, şarj istasyonu ve diğer Motorola SL300 aksesuarlarını kullanarak önceki yatırımınızdan yararlanın.

Uzun pil ömrü

En çok ihtiyaç duyduğunuz anda güce sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz. 18 saat dayanacak şekilde tasarlanmış bir batarya ile şarj etme endişesi yerine projeye odaklanabilirsiniz.

Ekransız tasarım

E-posta, metin ve diğer uygulamaların dikkat dağıtıcı unsurlarını en aza indirerek üretkenliği en üst düzeye çıkarırken, ekibinizin de eldeki işe odaklanmasını sağlayın.

Ülke çapında * bas konuş

Ülke çapında bir ağda iki yönlü telsiz iletişimini kullanarak her iki dünyanın en iyisini elde edin *. Mevcut mevcut Kara Mobil Telsiz (LMR) sistemlerinize ve akıllı telefonlarınıza bağlanarak, WAVE telsiz bas-konuş avantajlarını aynı şantiyede veya ülke çapında tüm ekip üyelerinize genişletir.

Bir düğmeye basarak ülke çapındaki ekip üyeleriyle anında iletişim kurun. Karmaşık bir altyapı kurmaya veya sürdürmeye gerek kalmadan birden çok iş sahasını, tesisi ve operasyonu köprüleyin. Mevcut LMR üzerinden akıllı telefonlara ve daha fazlasına, ağlarından bağımsız olarak ekip üyeleriyle bağlantı kurun.

Ağ hızı

En hızlı bas-konuş kurulumuna ve arama sürelerine güç veren ülke çapında * bas-konuş ağı ile üretkenliği hızlandırın.

Güvenebileceğiniz kapsam

Ülke çapındaki güvenilir PTT ağları sayesinde, cihazınız ihtiyaç duyduğunuz her an ve her yerde çalışabilir.

Ürün Sipariş Formu