Motorola SL1600 Dijital El Telsizi

Motorola SL1600 Dijital El Telsizi

MOTOTRBO ™ SL1600 günlük mobil kullanıcı için ultra ince ve sağlam bir biçimle güvenilir bas-konuş iletişimi sağlar. Yalnız 22mm kalınlığında olan SL1600 ultra taşınabilirdir.

Kolay ve sezgisel kullanım için tasarlanan SL1600 üzerinde, bir yan ses ayar butonu, dedike bir açma kapama butonu, belirgin bir bas-konuş butonu ve tek elle kullanım olanağı sağlamak üzere dönebilen kanal seçme butonu bulunur.

Kırılmaz Active View ekranı telsiz bilgilerini gösterir ve pil ömrünü korumak için kullanılmadığında kapanır. Ayrıca Range Max teknolojisi, ince yapılı ve uzun batarya süresi sağlarken kapsama alanını genişletir.

Bu telsiz birçok kez düşme ve yuvarlanmaya dayanabilir. Bundan başka onaylanmadan önce, 5 yıllık ağır çalışma kolşullarının simüle edildiği Motorola Hızlandırılmış Ömür Testinden (Accelerated Life Test – ALT) başarıyla geçmiştir.

ÖZELLİKLER

Kolay Kullanım

SL1600, telsizin tek elle çalışmasına olanak sağlayacak biçimde ayrı bir güç butonuna, üst kanal geçiş anahtarına, yan ses kontrol düğmelerine ve belirgin bas-konuş düğmesine sahiptir.

Dual Capacity Direct Mode

Röleye ihtiyaç duymadan 12,5 kHz yakın (simplex) kanalınızın kapasitesini iki katına çıkarmak için çift slot’lu TDMA DMR standardının gücünden yararlanın.

MicroUSB Bağlantısı

Etkin şarj ve kolay programlama.

Kapsamlı aksesuar portföyü

Yenilikçi taşıma seçenekleri, kulaklıklar ve şarj üniteleri SL1600’ünüzden maksimum verim almanızı sağlar.

Ürün Sipariş Formu