Motorola CLK446 Lisanssız Telsiz

Motorola CLK446 Lisanssız Telsiz

Motorola Solutions’ın CLK446 iki yönlü telsizi, profesyonel görüntünüze ve ortamınıza uyan şık bir cihazdır. İnanılmaz derecede çok yönlü, hafif ve rahattır, daha önce kullandığınız hiçbir taşınabilir radyoya benzemez.

CLK446 radyo, ikonik tasarımı mükemmel performans ve günlük dayanıklılıkla dengeler. İnce profili, ses seçenekleri ve sezgisel ergonomisi ile basit ama güçlü bir üretkenlik aracıdır. Artık personeliniz anında işbirliği yapabilir, müşterilere hızlı bir şekilde yanıt verebilir ve kuruluşunuz genelinde hizmeti yükseltebilir.

İki model mevcuttur: 8 kanal, 0.5W CLK446, lisanssız kullanım için PMR446 gereksinimlerini karşılar ve CLK446 PLUS, 20 kanal kapasitesi ve tekrarlayıcı özelliği ile yüksek güçlü 1W çıkış sunar.

Kişilik ve Verimlilik Bir Arada
CLK’nın benzersiz stili, performanstan ödün vermeden müşterilerinize profesyonel bir imaj yansıtır. Geniş giyilebilir aksesuar yelpazesiyle, telsizi bir kordona bağlayabilir, bir ceket veya kemere tutturabilir veya bileğinize veya kolunuza rahatça takabilirsiniz. Parlak LED ekran, herhangi bir ışıkta aktif kanal, ses seviyesi ve daha fazlası gibi durum bilgilerini görmenizi sağlar.

O Kadar İnce ve Hafif, Radyoyu Yeniden Tanımlıyor
CLK’yı gün boyu konfor ve çok yönlülük göz önünde bulundurularak tasarladık. Anten, hacmi azaltmak ve profili şık tutmak için telsizin gövdesine entegre edilmiştir. Yalnızca 98 mm uzunluğunda ve 13,5 mm kalınlığındaki bu telsizin taşınması hafif ve tutması kolaydır. Ancak güzel görünümünün sizi yanıltmasına izin vermeyin – her Motorola radyosu gibi, günlük suistimale dayanacak şekilde üretilmiştir.

LED Ekranı Her Işıkta Okuyun
CLK, aktif kanal, ses seviyeleri, tarama modu ve daha fazlası dahil olmak üzere önemli durum güncellemelerini tek bir düğmeye dokunarak görmenizi sağlayan parlak bir LED ekrana sahiptir.

Görünüşüne Göre Yaşayan Performans
Bu taşınabilir radyo ile iletişim, hareketli mağaza katından sessiz otel koridoruna kadar kesintisiz ve zahmetsizdir. Motorola’nın tanınmış teknolojisi ile personeliniz statik veya parazit olmadan işitebilir ve duyulabilir. Kapsamın sonuna kadar net ve güvenilir bir şekilde konuşabileceklerinden emin olabilirsiniz.

İstediğiniz Şekilde Takın İş
yerinizi ve tarzınızı tamamlayacak en iyi taşıma aksesuarını seçin: kordonu, kol bandını, bilek bandını, kemeri veya manyetik klipsi telsizin merkezi soketine “tıkladığınızda” gitmeye hazırsınız. Yerleşik hoparlör, kullanıcıların mesajları net bir şekilde duyduğu veya başkaları tarafından rahatsız edilmeyecek veya kulak misafiri olmayacak şekilde daha gizli iletişim için bir dizi kulaklık ekleyebilecekleri anlamına gelir.

Go’daki Sezgisel Kontrollere Erişin Kullanımı
kolay ses seviyesi ve menü kontrolleri, radyo ayarlarında değişiklik yapmanızı sağlar ve değişiklikler anında LED ekranda görülecektir. Büyük bas-konuş
düğmesi telsizin ön tarafında yer alır, bu nedenle
bakmadan bile bulması ve çalıştırması kolaydır . Ayrıca, sesli
anons özelliği
, radyo ekranını görüntüleyemediğinizde menüde çevik bir şekilde size rehberlik eder .

Ürün Sipariş Formu