Hytera VM780 Body Kamera Telsiz

Hytera VM780 Body Kamera Telsiz

Hytera VM780 Body Kamera

VM780, hoparlör mikrofonu ve dokunmatik ekrana sahip gelişmiş bir Bodycam’dir. Optimum durumsal farkındalık için yüksek kaliteli 256 bit şifreli video, ses ve görüntü verilerini yakalamak, depolamak ve paylaşmak için tasarlanmıştır. VM780, VM780 kullanıcılarının 3G / 4G LTE ve WiFi (PoC Anında Arama işlevi) aracılığıyla video gönderme ve kontrol işlevi ile doğrudan iletişim kurabildiği, acil durum alarmını etkinleştirdiği ve gerçek zamanlı olarak iletebildiği kablosuz bir hoparlör mikrofonu ile donatılmıştır. Düşük ışık koşullarında video.

Hytera VM780’in öne çıkan özellikleri:

  • 2,8 inç full HD dokunmatik ekran
  • Çift akış fonksiyonlu 216 derece dönebilen HD kamera
  • 9 saatten fazla aktif çalışma ile güçlü pil; 10 gün bekleme
  • Etkili iletişim için PoC uyumluluğu
  • Verilerin kolay yedeklenmesi için 3G / 4G-LTE WiFi ve Bluetooth
  • 256 bit şifreleme algoritması
  • Entegre NFC ve GPS izleme
  • IP68 ve MIL-STD-810G

Kompakt, ince ve hafif

VM780 Bodycam , rahat bir 205 g ağırlığındadır , kullanımı hafiftir ve basitçe klipslenebilir veya torbaya konulabilir – bu da Bodycam’ı konum izleme için ideal bir arkadaş yapar .

Sağlam ve güvenilir

Büyük 2,8” tam HD renkli ve dokunmatik ekran özellikle sağlamdır. Bu ise IP68 korumalı toza ve neme karşı ve bir sert ortamlarda kullanım için idealdir .

Güçlü pil

VM780, video, resim ve ses kayıtları için 9 saatten fazla pil ömrüne sahip çıkarılabilir 3500 mAh pile sahiptir .

Doğrudan erişimli ergonomik tasarım

Bodycam e koluna asy : gibi tüm önemli fonksiyonlar video kayıt, ses kayıt ve acil aramalar kullanılabilecek bir düğmeye tek dokunuşla hızlı ve kolay .

PoC uyumluluğu

Onun ile PTT üzerine hücresel (PoC) uyumluluk , VM780 kullanılmasını sağlar optimum çalışması için PoC uygulama çözeltileri . VM780 ile dağıtım programı, 3G / 4G LTE veya WiFi üzerinden , diğer VM780’lere sahip bir çok aboneye anlık çağrılar (tek veya grup çağrıları) yoluyla doğrudan iletişim kurabilir.

Gerçek zamanlı video akışı

Kullanılması 3G / 4G / WiFi ve Bluetooth , VM780 Bodycam gönderip bünyesindeki gerçek zamanlı video doğrudan bünyesindeki değerlendirme için kontrol odasına.

Yüksek verimli video sıkıştırma

VM780 , iletim bant genişliğini en aza indirmek için gerçek zamanlı HD video iletimi için H.265 video sıkıştırma teknolojisini destekler .

Veri toplama

MDM platformu toplar ve depolar cihazdan dijital delil . Sezgisel grafik kullanıcı arayüzü (GUI) ile PC’nizdeki verileri kolayca ve verimli bir şekilde inceleyebilir, yönetebilir ve paylaşabilirsiniz.

SmartEye sistemi

SmartEye sistemi Bodycams için akıllı bir yönetim platformudur . Kameraların yerinde gerçek zamanlı olarak izlenmesini ve kontrolünü sağlar. Gerçek zamanlı video alımı , durum göstergesi, çevrimiçi / çevrimdışı, harita görünümü, GPS izleme, farklı kullanıcılar için GPS izleme ve yetkilendirme kontrolünün görüntülenmesi ve oynatılması .

NFC özelliği

Bluetooth’a ek olarak, VM780, örneğin bilgi istekleri ve daha fazlası için NFC etiketlerinin okunması gereken senaryolarda NFC modülü ile birlikte kullanılabilir.

Ürün Sipariş Formu