Hyt TC780 Analog El Telsizi

HYT TC 780’İN ÜSTÜN TEMEL ÖZELLİKLERİ:
1. Geniş bant kapsamı
2. Güçlü ses çıkışı
3. Çoklu emniyet güvenliği
4. Yerleşik dinleme önleyici
5. Fısıldama
6. 5 ton ve HDC2400TM sinyali verme
7. Ayrılmış genişleme yuvası
8. Güncellenebilir firmware

HYT TC 780  TEMEL ÖZELLİKLERİ:
1.           Geniş bant kapsamı
Kullanıcılar, kişisel çalışma ortamlarında kullanmak için kendi frekansını seçme esnekliğine sahiptir.
2. Güçlü ses çıkışı
 hyt tc 780′ in ses sıkıştırıcısı ve 1.5W’lık güçlü hoparlörü gürültülü ortamlarda bile muhteşem ses kalitesini garanti eder.
3. Güvenlik garantisi
Modern organizasyonlar için güvenlik kritik faktördür. tc-780 ? in Lone worker, güvenlik kontrolü ve man down opsiyonel özellikleri acil durumlarda ve kazalarda güvenliğinizin garanti altında olduğundan emin olmanız için dizayn edilmiştir.
4. Yerleşik dinleme önleyici
tc 780 deki haberleşme grubu arasındaki gizliliği koruyabilir, opsiyonel bir donanıma ihtiyaç yoktur. Bu telsiz bilgi hırsızlığı sorununu eninde sonunda engeller.
5. Fısıldama
Fısıldama özelliği; en sessiz mesajların bile gönderilebilir ve anlaşılabilir olmasının sağlanmasıdır.
6. 5 Ton ve HDC2400TM sinyali verme
5 ton özelliği son zamanlarda fazlaca kullanılan bir çeşit sinyal vermedir. Aynı zamanda ses sinyalinin medya gibi alınmasıdır. Sistemin içerdiği 5 ton ANI (otomatik numara tanımlanması), arama zamanlayıcı, seçilebilir arama (bireysel veya grup arama), çağrı uyarı, durum sorgusu, durum mesajı, Stun/Unstun ve yetkilendirme gibi özelliklerin elde edilmesini sağlar.
HDC2400TM sinyali verme hyt ? ye özeldir ve özellikleri elde etmek için sisteme katkıda bulunmaktadır. ANI (otomatik numara tanımlanması), arama zamanlayıcı, ses depolama, kaydedilen sese erişme, bireysel çağrı, radyo/tv yayını yapma, durum sorgusu, güvenlik kontrolü,stun/kill ve revive gibi özelliklerin kapsanmasına izin verir.
7. 2.Genişleme Yuvası
Genişleme yuvaları tc 780 ?deki 2.geliştirme için ayrılmıştır.
8. Güncellenebilir firmware
Gelecekteki ihtiyaca göre, tc-780 bütün çözümlerde yerleşik Flash MCU’ dan yararlanmaktadır. Eğer herhangi bir yeni fonksiyon kullanıma sunulursa, telsizin firmware sürümünü güncelleyebilirsiniz. Sonuç olarak, bu fonksiyon özellikle bireysel çözüm için uygundur.
tc-780 Endüstride çalışan kamusal güvenlik, hükumet, iskele, su kaynağı ve gücü, büyük arazi yönetimi, otel ve lojistik gibi kadroları genellikle pek çok takıma ayrılırlar. Bunun nedeni işçilerin sayısının çok olması ve iş bölümünü iyi yapabilmek içindir.
     Bu alanlarda uygulanan LCD’ siz telsiz ve tuşlar, bireysel çağrıların ve haberleşme yönetim gruplamasının farkına varamaz. Bu yüzden bu durum müşteriler için rahatsızlık vericidir.
      Bununla birlikte bütün bu sorunlar hyt tc-780  ? i seçtiğiniz zaman ortadan kalkacaktır. tc-780 ,orta boyut, yüksek katmanlı taşınabilir LCD konfigürasyon, numerik tuşlar, eksiksiz frekans bant genişliği ve 256 kanal, gruplama ve gönderme ile ilgili bütün taleplerinizi kesinlikle yerine getiren en yeni teknolojilerle bütünleşmiştir.

Ürün Sipariş Formu