Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
OEC ELEKTRONİK HABERLEŞME SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.

23 yıllık sektör bilgi ve tecrübe birikimi ile kurulan OEC Elektronik Haberleşme Sistemleri Ltd. Şti. “Telsiz Haberleşme Sistemleri ve Elektronik Haberleşme Sistemleri” konusunda faaliyet göstermekte ve Satış, Kiralama, Bakım-Onarım, OKTH, Projelendirme ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Firmamız toplu ve anlık haberleşmeye, elektronik güvenlik sistemlerine ihtiyaç duyan tüm firma, kurum ve kuruluşlara yönelik ürün portföyüne sahiptir. Amacımız gerek ürün gerekse hizmet sunumunda talepleri doğru değerlendirerek en akılcı ve kalıcı sistem ve ürün çözümleri ile müşterilerimizin Telsiz Haberleşme Sistemleri ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda Çözüm Ortağı olmaktır.

“Önceliğim Müşterim” ilkesi ile güven ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veren firmamız müşterilerinin doğru ürün ve hizmeti alması için çaba sarf etmektedir.

Gelişen teknolojileri yakından takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarının ve taleplerinin tam olarak anlaşılması, doğru ürün ve doğru sistem önerisinde bulunarak uzun vadeli kullanılabilecek en efektif çözümlerin sunulması ve bununla birlikte satış sonrasında minimum maliyetlerle sistemin devamlılığının sağlanması, AR-GE çalışmaları ile hizmet ve ürün kalitesini her zaman bir adım ileri taşımayı planlamakta ve ülke genelinde bu kapsamda birçok başarılı projeye imza atmaktadır.

Çözüm Ortağınız Olmaktan Memnuniyet Duyuyoruz…

Satış Hizmetleri

Firmamız Telsiz Haberleşme Sistemleri ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda müşterilerinin ihtiyaçları kapsamında en doğru ürün ve hizmetleri belirleyerek en uygun fiyata sunmayı prensip edinmiştir.

Lisanlı ve lisanssız telsiz sistemlerinden POC (Bas Konuş) telsiz sistemlerine ve aksesuarlarına kadar tüm telsiz haberleşme sistemleri ile ilgili ihtiyaçlarınızı firmamızdan temin edebilirsiniz. Ayrıca firmamızın vermiş olduğu elektronik güvenlik sistemleri satışları kapsamında üst araması için Kapı Tipi Üst Arama Dedektörü, El Tipi Üst Arama Dedektörü, X-Ray Bagaj Arama Cihazı, CCTV Kamera Sistemleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı firmamızdan temin edebilirsiniz.

  • Kiralama Hizmetleri

İhtiyaçlarınız kapsamında kısa süreli Toplantı, Kongre, Miting, Konser gibi organizasyonlarınızda veya uzun süreli projelerinizde firmamızdan Telsiz, Kapı Dedektörü, El Dedektörü, X-Ray Cihazı gibi ürünleri kiralayabilirsiniz.

Firmamızdan kiralayacağınız tüm ürünler HİJYEN kuralları çerçevesinde steril edilmekte ve kullanıma sunulmaktadır.

  • Bakım – Onarım Hizmetleri

Firmamız kapsamında başta HYTERA ve MOTOROLA markaları olmak üzere tüm telsiz marka ve modellerine tamir hizmetleri verilmektedir. Tamir hizmetlerimiz kapsamında onarımı gerçekleştirilen tüm ürünler 3 ay servis garantisindedir.

Şeffaf işlem ve fiyatlandırma politikası kapsamında firmamıza tamir amacı ile gönderdiğiniz tüm ürünleri web sitemiz üzerinden takip edebilir, onarım için onay vermediğiniz cihazlarınız için herhangi bir bedel ödemezsiniz.

OKTH (Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmetleri)

5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu ve bu kanun doğrultusunda yayımlanan Telsiz İşlemlerine İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik kapsamında Profesyonel Tip Telsiz Cihazları ve Sistemleri kullanıcılarının Telsiz Kullanım İzni alması gerekmektedir. Telsiz kullanım izni firmaların kendi adlarına BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu)’dan alınabileceği gibi OKTH (Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmetleri) kapsamında özel işletmeci firmalardan frekans hizmeti de alınabilir.

Bu kapsamda firmamız iş ortaklığı kapsamında OKTH (Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmetleri) kapsamında tüm Türkiye genelinde hizmet vermektedir.

Nasıl Çalışıyoruz
Vizyonumuz

Sektörümüze, sektörümüzün bağlı olduğu tüm sektörlere ve iş gücüne, çalışanlarımıza ve taşeronlarımıza uzun vadede kazan-kazan felsefesi ile girişimcilik, yenilikçilik ve güvenirlilik ile şekillendirdiğimiz iş anlayışımızla haberleşme alanında yaptığımız her işte sürdürülebilir değerler katmak.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz tüm firma, kurum ve kuruluşlara; satış ve satış sonrasında doğru, akılcı ve kalıcı ürün ve hizmetler sunarak ekonomik olarak doğru ürün ve hizmetlerin alınmasını sağlayarak uzun vadede ekonomik olarak tasarruf edilmesini sağlamak, değer yaratan, çevreye ve rakiplerine saygılı, alanında ulusal düzeyde başarılı şirket olmak; bu amaç ile hareket ederken ülkemizin ve faaliyet gösterdiğimiz coğrafyaların zenginleşmesine katkıda bulunabilmek.

7/24 Whatsapp ve E-Mail Destek Hattı

0541 536 36 45 poc@oec.com.tr

Verdiğimiz tüm hizmetlerle ilgili olarak müşterilerimizin tüm sorun ve soruları ile ilgili destek olmak bizim için vazgeçilmez Müşteri Memnuniyeti ilkemizdir. Bu nedenle firmamıza 0541 536 36 45 numaralı Whatsapp Destek Hattı üzerinden veya poc@oec.com.tr mail adresimizden 7/24 ulaşabilirsiniz.