Bina İçi Haberleşme Sistemleri

10.02.2021
419
Bina İçi Haberleşme Sistemleri

Rezidans, Otel, Üniversite gibi dikine mimariler veya birden fazla binanın birleşiminden oluşan yapılarda güvenlik, temizlik, teknik, yönetim gibi birimlerin birbirleri ile haberleşebilmeleri, koordineli olarak çalışabilmeleri ve en önemlisi can güvenliğinin temini ile ilgili olarak haberleşme ihtiyacı olmazsa olmazlardandır.

Bahse konu Rezidans, Otel, Üniversite, AVM gibi bina yapılarında zemin altında fazla kat olması,  birden fazla bütünleşik veya ayrışık binalardan oluşması veya çok fazla bölüme sahip olması ve metal yoğunluğunun fazla olması nedeni ile haberleşme yapabilmek imkansız hale gelmektedir. Haberleşmenin yapılamadığı bu tarz yapılar ve yerleşkelerde Telsiz Haberleşmesi yapılabilmesi için kablolu veya kablosuz Bina İçi Haberleşme Sistemi kurulabilir ve tüm yapı içinde kapsama sağlanabilir.

OEC Elektronik Haberleşme Sistemleri olarak haberleşme sorunu yaşanan bina ve yapılarda kablolu veya kablosuz “Bina İçi Telsiz Haberleşme Altyapısı” çözümlerimiz ile tam kapsama garantisi ile haberleşme çözümleri sunmaktayız.

distributed antenna systems ile ilgili görsel sonucu
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.